inTEG kompaktní rozvaděče

Conteg představuje nové kompaktní rozvaděče inTEG, které splňují vysoké nároky pro aplikace v průmyslu a elektrotechnice. Rozvaděče jsou připravené pro rychlou montáž vnitřního vybavení.

Více informací zde >>


Vylepšení IT rozvaděčů

01/2014

Připravili jsme pro Vás ucelený přehled novinek, změn a nových řešení v oblasti IT rozvaděčů. Jedná se zejména o super-perforované dveře s nepřekonatelnou perforací 86%. U řady rozvaděčů PREMIUM jsou nyní nově ve standardu nové bezpečnostní panty, umožňující beznástrojovou montáž a demontáž dveří.

Více informací zde >>


CoolTeg Plus

Po úspěšném pětiletém prodeji bočních chladicích jednotek Conteg představuje zcela novou generaci chladicích jednotek pod názvem CoolTeg Plus. Díky nejmodernějším technologiím pří výrobě tyto jednotky splňují nejnáročnější požadavky na úsporu energie, k tomu přispívá i na míru vytvořený kontrolní systém pro chlazení serverových místností a datových center. Chladicí jednotky se montují mezi IT rozvaděče a udržují tak optimální podmínky pro správný chod umístěného IT zařízení.

Více informací zde >>

CoolTeg Plus dotykové ovládání

Naše chladicí jednotky CoolTeg Plus jsou také vybaveny univerzální řídicí jednotkou. Pro snadné použití lze řídicí jednotku ovládat dotykovým displejem, takto lze řídit až 30 chladicích jednotek CoolTeg Plus.

Více informací zde >>


Conteg Pro Server

Conteg pro Vás připravil nový software pro monitorování datových center, včetně jejich prostředí. Správa přístupu, videodohled, monitorování zařízení a senzorů. Na více obrazovkách zobrazuje grafy, alarmy a stavy na mapových podkladech.

Více informací zde >>


Nový přístupový systém

Centralizovaný systém řízení přístupu pro RAMOS Ultra nám nyní umožňuje snadné ovládání a monitorování všech přístupů do rozvaděčů, skříní a dveří. Inteligentní systém příslušenství se snadnou montáží.

Více informací zde >>

CONTEG, spol. s r.o.
Na Vitezne plani 1719/4, 140 00, Prague 4, Czech Republic
tel. + 420 261 219 182, fax: +420 261 219 192
e-mail: conteg@conteg.com, web: www.conteg.com