Optimalizace proudění vzduchu pro boční chladicí jednotky CoolTeg Plus

05/2014

Klimatizace se stává stále důležitější součástí plánování datových center, protože významně ovlivňuje jejich energetickou účinnost a provozní náklady. Moderní klimatizační technologie poskytují přesně vyladěné řešení. Správné vnímání potřeb distribuce vzduchu v datovém centru vede k požadavku na použití efektivních mechanických prvků pro usměrnění toku vzduchu. Volba vhodných mechanických prvků, například deflektorů a oddělovacích stěn, je přitom základním předpokladem pro zajištění optimální spotřeby sálových klimatizačních jednotek po celou dobu jejich provozu.

Ke stažení zde >>


Konfigurátor pr IT rozvaděče Conteg

Rádi bychom Vám představili náš nový konfigurátor pro IT rozvaděče. Tento nástroj Vám umožní navrhnout si IT rozvaděč podle Vašich představ a požadavků. Sestavte si svůj RSF, ROF, RHF, RMF nebo RDF ​​rozvaděč a pošlete nám svou poptávku. Velice rádi Vám obratem připravíme cenovou nabídku. Konfigurátor zaručuje, že vybraný rozvaděč je vytvořen z kompatibilních dílů a příslušenství. Podívejte se na instruktážní video nebo si rovnou konfiguraci vyzkoušejte.


inTEG kompaktní rozvaděče - naše řešení pro náročné provozy a venkovní aplikace

Skupina kompaktních rozvaděčů inTEG je díky nejmodernější technologii laserového svařování unikátní svým čistým designem. Nabídka varianty nerezových a nerezových rozvaděčů s venkovní povrchovou úpravou rozšiřuje oblast použití rozvaděčů i pro aplikace s vysokými nároky na odolnost proti okolnímu prostředí. Pro potravinářský a chemický průmysl je to provedení inTEG WME-X. Naopak inTEG WME-O je vhodný zejména pro menší venkovní aplikace s instalací na sloup, případně na zem, a ideálně tak doplňuje robustní venkovní na zemi stojící rozvaděče outTEG.

Dokumenty ke stažení CS EN RU FR DE
inTEG venkovní rozvaděče Datasheet RSG4 CZ Datasheet RSG4      


PREMIUM Server rack RSF

Rozvaděč PREMIUM Server RSF je navržen jako serverový rozvaděč a je určen zejména pro užití v datových centrech, síťových a telekomunikačních ústřednách. Rozvaděč RSF je založen na stabilní rámové konstrukci s nosností 1 500 kg, do kterého je možné uložit velmi těžká IT zařízení. Rozvaděč RSF má k dispozici širokou nabídku dveří, panelů a zámků. RSF je plně kompatibilní s produkty pasivního řízení toku vzduchu a flexibilním kabelovým managementem. To znamená, že může být přizpůsoben na míru požadavkům každého zákazníka.

Více zde >>


CONTEG, spol. s r.o.
Na Vitezne plani 1719/4, 140 00, Prague 4, Czech Republic
tel. + 420 261 219 182, fax: +420 261 219 192
e-mail: conteg@conteg.com, web: www.conteg.com