intTEG samostatně stojící rozvaděče

06/2014

Svařovaný rám samostatně stojících rozvaděčů inTEG je vyroben ze speciálního pozinkovaného ocelového profilu válcovaného za studena. Rozvaděče je možné používat bez přídavného podstavce díky designu spodního rámu, toto řešení nezmenšuje prostor pro vnitřní instalace. K vytvoření různých montážních rovin nabízíme bohatou škálu systémového příslušenství navrženého pro optimální využití profilu rámu. Nabídku kompletuje řešení tepelného managementu vnitřního prostoru rozvaděčů, počínaje topnými jednotkami přes ventilátory s filtrem až k aktivním chladicím jednotkám.

HLAVNÍ VÝHODY:
  • IP 55 ochrana proti prachu a vodě
  • Mechanická odolnost IK10
  • PUR těsnění po celém obvodu
  • Úhel otevírání dveří 135°
  • Nosnost 1500 kg
  • Výklopná klika ve standardu
  • 46 rozměrů 1800 x 400 x 500 mm až 2200 x 1200 x 800 mm
  • Zákaznické řešení na míru – výřezy dle požadavků před lakováním

Více informací >>

Navštivte nás na:
Elektrotechnické výstavě v Hradci Králové, 3. - 4. září 2014


Představíme Vám kompletního portfolio pro průmyslové řešení.

KDY: 3. - 4. září 2014, 8 - 16 hod.

KDE: Zimní stadión Hradec Králové, stánek číslo 103

Pozvánka:Pro více informací přejděte na stránky výstavy


Virtuální senzory v monitorovacím zařízení RAMOS Ultra

Chcete mít vše pod kontrolou, a to jednoduše na jednom místě. Virtuální senzory v zařízení RAMOS Ultra a aplikace CONTEG Pro Server Vám mohou usnadnit monitorování dalších Vašich zařízení, která jsou schopna komunikovat pomocí SNMP nebo Modbus protokolu. Mohou také sloužit ke kontrole síťových zařízení a jejich připojení pomocí funkce „Ping“ atd. Virtuální senzory s obsluhou komunikují pomocí mailu, SMS a jiných informačních výstupů.

Aplikace CONTEG Pro Server pro sledování inteligentních sensorů je nyní zdarma ke každému zakoupenému RAMOS Ultra nebo Optima. To platí i pro zákazníky, kteří RAMOS Optima nebo Ultra již mají. Licence zdarma nezahrnuje virtuální senzory.

Více zde >>


Chladicí jednotka CoolTeg Plus DXSmall

V předchozím měsíci byly v závodě Conteg vyrobeny první kusy nové mezirozvaděčové klimatizační jednotky pro datové sály s menší hustotou tepelné zátěže nazvané CoolTeg Plus DXSmall. Uživatel si tak zajistí perfektní prostředí pro IT technologie v rozvaděčích o tepelném výkonu pod 7 kW a přitom bude užívat moderní kompresorovou technologii s nízkou spotřebou a stabilním provozem. Toto řešení je možné použít jak pro otevřenou tak i uzavřenou architekturu datového sálu.

Více zde >>


Komplexní řešení pro datová centra

Správné uspořádání Vašeho datového centra je nezbytné pro Vaši spokojenost s bezpečností, spotřebou energie a dostupností všech technologií v datovém centru. S naší brožurou Komplexní řešení pro datová centra získáte rychlý přehled možných variant uspořádání datových center. Všechny naše varianty se opírají o nejmodernější trendy a dlouhodobé zkušenosti s vlastním vývojem, zejména v oblasti chladicích jednotek a energetické efektivnosti. Přečtěte si základní charakteristiky uspořádání DC a kontaktujte naše odborníky.

Dokumenty ke stažení CS EN RU FR DE
Brožura TSFDC Datasheet RSG4 CZ Datasheet RSG4 Datasheet RSG4 Datasheet RSG4 Datasheet RSG4


CONTEG, spol. s r.o.
Na Vitezne plani 1719/4, 140 00, Prague 4, Czech Republic
tel. + 420 261 219 182, fax: +420 261 219 192
e-mail: conteg@conteg.com, web: www.conteg.com