07/2014
Napájecí panely přímo připojitelné k 19" UPS systémům

Conteg Basic napájecí panely (PDU) mají uplatnění tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na bezpečenost při maximálním využítí prostoru. Naše modely napájecích panelů poskytují spolehlivou distribuci napájení uvnitř rozvaděče. Dodáváme je s mnoha typy konaktorů, tak aby bylo možné je připojit přímo k záložním zdrojům UPS. Při kliknutí na odkaz představíme několik variant námi nabízených napájecích panelů.

Více zde >>


19" rozvaděče pro kancelářské a domácí použití (SOHO)

Nástěnné rozvaděče mají mnohostranné využití kdekoliv, kde je třeba zajistit počítačovou komunikaci s menší hustotou. Specifické využití naleznou při bytové výstavbě.

SOHO rozvaděče ve variantách ACP jsou navrženy pro domácí a kancelářské použití. Tyto rozvaděče jsou vybaveny lištami pro připojení zařízení o maximální velikosti 4U a 2U lištami pro hlubší zařízení, které se montuje vertikálně. SOHO rozvaděče poskytují přístup k instalovanému příslušenstí skrze přední dveře.

Více zde >>


Nový Produtkový katalog

Díky našim inovacím a investicím do nových výrobních technologií, jsme byli schopni rozšířit naše produktové portfolio o novou řadu venkovních rozvaděčů s názvem outTEG a novou řadu kompaktních rozvadčů inTEG, které jsou speciálně určeny pro průmyslové aplikace. Obě tyto nové produktové řady splňují vysoké nároky a normy tohoto jedinečného segmentu trhu. Šíře našich řešení nás staví do pozice předních výrobců v tomto oboru.

Dokumenty ke stažení CS EN RU FR DE
Sales Catalog   Datasheet RSG4      

CONTEG, spol. s r.o.
Na Vitezne plani 1719/4, 140 00, Prague 4, Czech Republic
tel. + 420 261 219 182, fax: +420 261 219 192
e-mail: conteg@conteg.com, web: www.conteg.com