Modulární uzavřené uličky – MCA

Ačkoliv jsme ve 21. století, stále existují datová centra budovaná po staru, nerespektující moderní a ekonomické standardy a nové zkušenosti jako je oddělování horké a studené zóny. Mnoho osvícených provozovatelů a správců datových center již kroky k vylepšení efektivity chladicích systémů učinilo. A někteří z nich k tomuto použili náš jedinečný a unikátní koncept Modulární uzavřené uličky – MCA – s pozitivním hodnocením.

Více informací zde >>


HDWM - vyvazovací systémy

Jaký zvolit způsob správného provedení strukturovaného rozvodu počítačové sítě je častým a značným problémem, se kterým se potkávají uživatelé během instalace. Conteg nabízí několik produktů pro usnadnění instalace a následné správy patch cordů v datových rozvaděčích nebo v otevřených rámech. High Density Wire Management (HDWM) produkty umožňují široké spektrum způsobů použití.

Více informací zde >>


Konfigurátor IT rozvaděčů

Conteg nabízí několik sérií IT rozvaděčů, které jsou vhodné pro všechny druhy instalací od samostaně stojících rozvaděčů až po komplexní datová centra. Vzhledem k šíři našeho portfolia jsme se rozhodli usnadnit Vám orientaci v IT rozvaděčích a připravili uživatelsky příjemný on-line konfigurátor. Tento nástroj Vám umožní navrhnout si rozvaděč podle Vašich představ. Přednastavená pravidla v konfigurátoru zajistí, že rozvaděče jsou nakonfigurovány jen s kompatibilními částmi a příslušenstvím. Náš konfigurátor si můžete vyzkoušet na http://www.conteg.cz/konfiguratory

CONTEG, spol. s r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00, Praha 4, Česká republika
tel. + 420 261 219 182
e-mail: conteg@conteg.cz, web: www.conteg.cz