Novinky a vylepšení rozvaděče PREMIUM SERVER - RSF

Pro rozvaděčovou řadu RSF PREMIUM SERVER jsme vyvinuli novou generaci 19“ lišt. Toto řešení přinese uživatelům nové a zajímavé možnosti:

  • snadná instalace 0U PDU mimo 19" lišty
  • další 24U 19" prostoru navíc v rozvaděči 42U nebo vyšším, šířky 800 mm
  • separační rám posuvný zároveň s 19" lištami
  • nosnost: 1500 kg
  • plně kompatibilní s kabelovým managementem
  • rozšíření velikostí o výšku 52U

Více informací zde >>


Montážní služby šité na míru

Nejsme pouhý výrobce rozvaděčů a příslušenství, můžeme vám nabídnout i služby, které zjednoduší instalaci všech Conteg komponent ve vašem datovém centru.

Jedná se zejména o:

  • předinstalaci komponent do rozvaděčů v našem výrobním závodě
  • odborný dozor při instalaci na stavbě
  • kompletní instalaci na stavbě
Poraďte se s naším Pre-Sales týmem o podrobnostech a využijte naši službu instalace všech komponent na stavbě.
Dělejte věci jednoduše.


Projektová podpora

Při přípravě projektů složitých sítí mohou konzultanti, projektanti nebo oddělení IT vaší společnosti využívat poradenství a podporu našich produktových manažerů. Naši produktoví manažeři mají hluboké znalosti parametrů a vlastností všech položek z produktového portfolia CONTEG, stejně jako dlouholeté zkušenosti z realizací úspěšných projektů. Nezáleží na tom, jak komplikovaný nebo jednoduchý je váš projekt, protože společnost CONTEG má pro vás technické řešení, které plně uspokojí vaše požadavky. Neváhejte a kontaktujte náš tým technické podpory komplexních řešení.

Více čtěte zde >>

 


Řízení podle tlaku - Conteg Pressure control

Naše jednotky CoolTeg Plus a CoolTop je možné instalovat do různých uspořádání datových center. Pokud je použita architektura otevřených uliček, potom můžeme řídit průtok vzduchu klimatizačními jednotkami jen na základě teplot ve studené a teplé zóně. Vždy ale doporučujeme našim klientům zvýšit teplotní rozdíl a tedy energetickou efektivitu jejich datových center mechanickým oddělením teplé a studené zóny pomocí uzavřené teplé nebo studené uličky (CCA nebo CHA). V těchto případech mohou navíc profitovat z našeho sofistikovaného příslušenství Pressure Control, které řídí klimatizační jednotky na základě rozdílů tlaků v zónách datového centra.

Pokračovat zde >>

CONTEG, spol. s r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00, Praha 4, Česká republika
tel. + 420 261 219 182
e-mail: conteg@conteg.cz, web: www.conteg.cz