Ready to Use – R2U

Conteg přichází na trh s novým produktem Ready-to-Use (R2U), jenž představuje rozvaděč pro instalaci vašich IT technologií doplněný základními bezpečnostními prvky, chlazením a monitoringem. Tato „mikro serverovna“ může být instalována kdekoli ve vašem objektu a snadno a rychle zajistí perfektní prostředí pro vaši IT techniku. Několik sestav a široká škála příslušenství umožní přizpůsobení R2U pro všechny aplikace. Rozvaděče jsou sestaveny z komponent prémiové řady firmy Conteg tak, aby splnily požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

  • Rychlý výběr
  • Rychlá objednávka
  • Rychlé dodání
  • Rychlá instalace
Dokumenty ke stažení CS EN RU FR DE
Ready to use R2U - leták Datasheet    

Prodloužení záruky

Na základě pozitivních zkušeností jsme se rozhodli od 1. 7. 2015 prodloužit záruční dobu na naše klimatizační jednotky ve výrobních řadách CoolTeg Plus a CoolTop až na dva roky pro všechny klienty. Jednotky jsou sestaveny z prvotřídních komponent světově uznávaných výrobců, unikátní Conteg software zajišťuje jejich bezpečný a bezproblémový provoz a počet reklamací za poslední dva roky prodeje byl mizivý. To jsou argumenty, které nás vedly k tomuto, zákazníky jistě vítanému, rozhodnutí.

Více čtěte zde >>

 


Konfigurátor IT sestav rozvaděčů

Do portfolia Conteg jsme nově doplnili konfigurátor IT sestav rozvaděčů, pomocí kterého si můžete sestavit vlastní datové centrum podle svých požadavků. To znamená přidávat různé typy rozvaděčů včetně vybavení, konfigurovat jednotlivé typy uspořádání uliček, přidávat chladicí jednotky atp. Výsledek je možné dále editovat nebo poslat jako poptávkový dokument. Vyzkoušet můžete zde. (Nutná registrace)

CONTEG, spol. s r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00, Praha 4, Česká republika
tel. + 420 261 219 182
e-mail: conteg@conteg.cz, web: www.conteg.cz