Inovativní lišty jako standard u PREMIUM RSF rozvaděčů

Před časem jsme pro Vás připravili inovativní řešení upevnění 19" lišt - Next Generation. Očekávali jsme pozitivní přijetí a reakce, ale skutečnost byla nad očekávání. Tento nový systém upevnění byl a je velice pozitivně hodnocen všemi uživateli. Proto jsme se rozhodli Next Generation lišty použít jako standardní typ pro všechny PREMIUM SERVER RSF rozvaděče.
Díky této inovaci můžete snadno instalovat veškeré další příslušenství, jako jsou napájecí panely PDU, kabelový vyvazovací systém atp. bez jakéhokoliv omezení. V kombinaci se separačním rámem tak získáte variabilní nastavení 19" lišt.

Hlavní výhody:

  • Snadná instalace 0U PDU mimo 19" profil
  • Posuvný separační rám společně s 19" lištami
  • Nosnost 1500 kg
  • Kompatibilní se systémy kabelového managementu.

Dokumenty ke stažení CS EN
Datasheet lišty nové generace Datasheet

Conteg služby pro Datová Centra

Conteg nabízí řadu služeb pro datová centra. Jednou z nich je i CFD modelování na základě získaných dat. CFD modelování je velmi užitečná služba, jejímž výsledkem jsou detailní data sloužící k optimalizaci teplotní mapy a proudění vzduchu v existujícím nebo navrhovaném datovém sále nebo serverové místnosti. Tato služba používá průmyslově osvědčený software na bázi CFD (Computational Fluid Dynamics), který poskytuje barevné 3D vizualizace vašeho ITS prostředí.

Více čtěte zde >>

 


Novinka - Záplavové lano s lokalizací

Záplavová lana jsou velice populární a často žádaná, proto Conteg vyvinul novou vylepšenou verzi. Tato inovovaná verze je schopna identifikovat místo kontaktu s vodou a pomoci Vám určit, kde došlo k zaplavení. Toto lano nenahrazuje standardní verzi a je možné jej dále prodloužit stejně tak, jako standardní variantu. Nové detekční lano je kompatibilní pouze se zařízeními Ramos Optima a Ramos Ultra.

Dokumenty ke stažení EN
Datasheet záplavové lano s lokalizací (EN) Datasheet
CONTEG, spol. s r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00, Praha 4, Česká republika
tel. + 420 261 219 182
e-mail: conteg@conteg.cz, web: www.conteg.cz