News 2016  


Datové centrum Rondel Ústí nad Labem

Jedním z posledních projektů, které jsme realizovali, je moderní datové centrum v Ústí nad Labem – Rondel postavené pro společnost Vaudevile, s.r.o. Investor si naši společnost vybral jak pro zkušenosti ověřené ze zakázek po celém světě, tak také z důvodu propojení vlastní výroby, vývoje a prodeje nejmodernějších zařízení.


Systémy pro vedení kabeláže Optiway, Top Ducts

Společnost Conteg poskytuje dva systémy pro vedení kabeláže, jedním z nich je systém Optiway, který je vhodný především pro optické kabelové vedení. Druhý systém (Top Ducts) se používá pro vedení metalické kabeláže. Oba systémy je možné společně kombinovat pro zajištění nezávislého vedení metalické a optické kabeláže. Více naleznete na webových stránkách www.conteg.cz nebo v přiložených Datasheetech.

Dokumenty ke stažení CZ
Datasheet Optiway Datasheet
Datasheet TopDucts Datasheet

 


Převodník komunikace pro CoolTeg Plus jednotky mezi TCP a SNMP

Převodník TCP2SNMP slouží pro dohled provozních stavů klimatizačních jednotek CoolTeg Plus v protokolu SNMP. Více o zařízení se dozvíte v následujícím datasheetu:

Dokumenty ke stažení CZ
Datasheet TCP2SNM konvertor Datasheet

Poslední možnost registrace - Konference moderní datová centra

Nyní máte poslední možnost se zaregistrovat na konferenci Moderní datová centra - Efektivní výstavba a úsporný provoz. Konference se koná 16. 3. 2016 v pražském hotelu Clarion. Registrovat na konferenci se můžete na webových stránkách: http://www.konference-mdc.cz/

WEBOVÉ STRÁNKY KE STAŽENÍ KONFIGURÁTORY NAPIŠTE NÁM
CONTEG, spol. s r.o. | Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00, Praha 4, Česká republika | tel. + 420 261 219 182
e-mail: conteg@conteg.cz | web: www.conteg.cz