News 2016  


Nový Ramos Plus

Nově připravovaný Ramos Plus bude patřit do skupiny inteligentních Ramosů a umožnovat připojení příslušenství přes 4 inteligentní porty. Tyto inteligentní porty umožní připojení Expandéru D8-8 a řetězových teplotních čidel, které doposud podporoval pouze systém Ultra.
Volitelně bude i varianta se zabudovaným GSM modemem s externí anténou. Nový Ramos Plus bude dostupný během několika měsíců a bude ohlášen na webových stránkách Conteg.cz

 

 


Nové příslušenství pro inteligentní Ramos

RMS-I-DE-07 Záplavové lano, které je schopno určit místo narušení kapalinou a lze ho prodloužit pomocí 3 m rozšiřujících detekčních dílu (RMS-I-DE-07-EXT3) až na 48 m.
Více zde>>>

RAMOS ULTRA EX-D** Expandéry pro systém Ramos Ultra, které koncentrují velké množství vstupů a to v počtu 64, 128 nebo 192 = **. K propojení se systémem Ramos Ultra se využívají expansní porty a sítové kabely až do délky 300 m. Více zde>>>


Nový samostatný přístupový systém pro rozvaděče

Nový samostatný ACS systém, který je již zabudován v klice umožňuje mnohem snadnější montáž a jednoduší konfiguraci pomocí speciálních klíčů a nahrazuje předchozí samostatný ACS systém s kombinovanou samostatnou klávesnicí a čtečkou s klikami.
K dispozici jsou dvě varianty klik umožňující přístup pomocí:

  1. 4 až 7 místného číselného kódu
  2. Mifare karty s frekvencí 13,56 MHz


Nový Ramos Ultra ACS zaměřený na přístupový systém

S rostoucím zájmem o přístupový systém jsme se rozhodli začlenit do portfolia novou verzi Ramos postavenou na základě zařízení Ramos Ultra v kombinaci s RDU jednotkou v jednom těle.
Tento nový Ramos umožnuje připojení páru čteček otisku prstů a rovněž i standardních čteček karet, případně kombinované klávesnice a čtečky. Přes expansní porty (2x) je možné tento systém rozšiřovat, tak jako standardní verzi Ramos Ultra pomocí expandérů nebo jednotek RDU (Rack Door Unit).
Nový Ramos Ultra ACS umožnuje připojení i WEB kamer pomocí 4 USB portů. Součástí tohoto Ramosu je i DOOR LOCK CONVERTER, umožňující připojení tlačítek, dveřního kontaktu a klik nebo zámků třetích stran.


Výhody aplikace Conteg Pro Server

Pokud hledáte cenově výhodnou monitorovací aplikaci pro celé Datové centrum, je Conteg Pro Server určen přesně pro Vás. Současní uživatelé této aplikace ji shledali „Uživatelsky jednoduchá aplikace s mnoha užitečnými funkcemi“ .
Conteg Pro Server může sledovat téměř všechna vaše síťová zařízení a IP kamery. Na základě jejich stavu provádět následná opatření - vypnutí serverů regulérní cestou, spouštět hasicí systém, uzavírat jednotlivé koridory přístupů atd. Zároveň umožnuje informovat odpovědné osoby pomocí Emailu, SMS, MMS atd.
Tento software je určen pro prostředí Windows a volně dostupná verze umožňuje vyzkoušet většinu funkcionalit. Otestujte si aplikaci zde>>>


WEBOVÉ STRÁNKY KE STAŽENÍ KONFIGURÁTORY NAPIŠTE NÁM
CONTEG, spol. s r.o. | Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00, Praha 4, Česká republika | tel. + 420 261 219 182
e-mail: conteg@conteg.cz | web: www.conteg.cz