Přístupový systém zabezpečí datová centra jako v akčním filmu


V dnešní digitální době jsou všechny informace na internetu. Dopředu jdou nejen moderní technologie, ale i možnosti jejich zabezpečení. Víte, jak zajistit, aby se k vašim datům nedostal nikdo neoprávněný? Pomůže vám přístupový systém pro datová centra RAMOS Ultra ACS.

Při otázce, jak zajistit přístup do datového centra pouze oprávněným osobám, vás zcela jistě jako první napadne mechanické uzamčení. To vám ale neprozradí, kdo a kdy se do vašeho rozvaděče dostal. A jak zabezpečit jednotlivé uličky a rozvaděče se servery?

Přístupový systém pro hostingové datové centrum

„Spousta internetových obchodů, malých i velkých firem a mnoho dalších subjektů má své vlastní servery umístěné v hostingových centrech. Hostingoví provideři často řeší bezpečnost dat mechanickým zámkem s vlastním klíčem, který umožní přístup pouze do daného rozvaděče. Tento systém je však náročný na údržbu správou mechanických zámků a klíčů a především zde není přehled o přístupu osob. Proto jsme vyvinuli přístupový systém pro datová centra, který lze aplikovat na datový rozvaděč a tím sledovat přístup jakékoliv osoby, která jej má oprávněný. Umožňuje tak vidět, kdy kdo vstoupil do jakého místa,“ vysvětluje Tomáš Gráf ze společnosti Conteg.

Read more

Více čtěte zde
WEBOVÉ STRÁNKY   |   KE STAŽENÍ   |   KONFIGURÁTORY   |   NAPIŠTE NÁM

CONTEG, spol. s r.o. | Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00, Praha 4, Česká republika | tel. + 420 261 219 182
e-mail: conteg@conteg.cz | web: www.conteg.cz